Kontakt

Hitta till oss



Postadress: Svenskt Projektforum, Kammakargatan 7, 
111 40 Stockholm
Besöksadress: Kammakargatan 7, 1 tr, OBS Höger hiss
T-bana: Rådmansgatan eller Hötorget

Telefon: 08-22 14 13
Telefontid: 10:00-16:00 mån-fre
E-post: info@projektforum.se

Allmänna frågor:
E-post: info@projektforum.se
Frågor kring certifiering
E-post: certifiering@projektforum.se


Bank och organisationsnummer

Organisationsnr/branschcode: 802008-4102
Momsnr/VAT: SE-802008410201
Plusgiro/Pg: 35 83 53-1
Bankgiro/Bg: 800-4251
SWIFT: ESSESESS
IBAN: SE 525 00 00 00 00 52 031 00 55 53
Bank address: SEB 

106 40 Stockholm


Personal

Svenskt Projektforums Kansli


Pia Lundgren
Verksamhetschef
Tel: 08-22 14 13
E-post: pia.lundgren@projektforum.se


Medlemskap & Ekonomi/Sälj och annonsansvarig


Ingalill Abrahamsson
Keyaccount – Annonsansvarig för Projektvärlden/webb
Tel: 08-22 14 13
Mobil: 070-399 50 61
E-post: ingalill.abrahamsson@projektforum.se


Emely Ekdahl
Ekonomiansvarig
Tel: 08-22 14 13
Mobil: 070-388 00 34
E-post: emely.ekdahl@projektforum.se


Certifiering


Per-Olof  Sandberg

Certifieringsansvarig
E-post: per-olof.sandberg@projektforum.se


Isabelle Kalldin
Certifieringskoordinator, Stockholm och Norra Sverige
Tel: 08-22 14 13
Mobil: 070-399 13 53
E-post: certifiering@projektforum.se


Karin Capò Milding
Certifieringskoordinator, Göteborg, Malmö, Västra och Södra Sverige
Mobil: 070-399 50 18
E-post: certifiering@projektforum.se


Kajsa Tibbling
Certifieringsadministratör
Tel: 08-22 14 13
Mobil: 070-271 01 50
E-post: kajsa.tibbling@projektforum.se


Tidningen Projektvärlden och projektforum.se


Claes Nordling
Kommunikationsansvarig – Digitala kanaler
Redaktionsansvarig- Projektvärlden
Tel: 08-22 14 13
Mobil: 070-399 35 11
E-post: claes.nordling@projektforum.se


Marknadsföring


Caroline Hedberg
Projektledare för Event och Marknadsföring
Tel: 08-22 14 13
Mobil: 073 318 18 81
E-post: caroline.hedberg@projektforum.se