Kontakt


Besöksadress: Kammakargatan 7, Stockholm
Postadress: 103 68 Stockholm
Telefon: 08 – 22 14 13 (telefontid 10-16)
E-post: info@projektforum.se


Personal

Svenskt Projektforums Kansli

Pia Lundgern
Pia Lundgren
Verksamhetschef
Tel: 08-22 14 13
E-post: pia.lundgren@projektforum.se

Medlemskap & Försäljning

Inga Lill Abrahamsson

Ingalill Abrahamsson
Kanslichef/Annonsansvarig för webb/tidning
Tel: 08-22 14 13
Mobil: 070-399 50 61
E-post: ingalill.abrahamsson@projektforum.se

Ekonomi

Emely Ekdahl
Emely Ekdahl
Ekonomiansvarig
Tel: 08-22 14 13
Mobil: 070-388 00 34
E-post: emely.ekdahl@projektforum.se

Certifiering

Per Olof Sandberg
Per-Olof Sandberg
Certifieringsansvarig
E-post: per-olof.sandberg@projektforum.se
Isabell Kalldin
Isabelle Kalldin
Projektledare, Stockholm och Norra Sverige
Tel: 08-22 14 13
Mobil: 070-399 13 53
E-post: isabelle.kalldin@projektforum.se

Karin Capò Milding
Certifieringskoordinator, Göteborg, Malmö, Västra och Södra Sverige
Mobil: 070-399 50 18
E-post: karin.capo.milding@projektforum.se

Kajsa Tibbling
Certifieringsadministratör
Tel: 08-22 14 13
Mobil: 070-271 01 50
E-post: kajsa.tibbling@projektforum.se
certifiering@projektforum.se

Tidningen Projektvärlden och projektforum.se

Claes Nordling
Kommunikationsansvarig/Digitala kanaler
Redaktionsansvarig/Projektvärlden
Tel: 08-22 14 13
Mobil: 070-399 35 11
E-post: claes.nordling@projektforum.se

Marknadsföring

Caroline Hedberg
Projektledare för Event och Marknadsföring
Tel: 08-22 14 13
Mobil: 073 318 18 81
E-post: caroline.hedberg@projektforum.se

Bank och organisationsnummer

Postadress: Kammakargatan 7, 
111 40 Stockholm
Besöksadress: Kammakargatan 7, 1 tr, OBS Höger hiss
T-bana: Rådmansgatan eller Hötorget

Telefon: 08-22 14 13
Telefontid: 10:00-16:00 mån-fre
E-post: info@projektforum.se

Organisationsnr/branschcode: 802008-4102
Momsnr/VAT: SE-802008410201
Plusgiro/Pg: 35 83 53-1
Bankgiro/Bg: 800-4251
SWIFT: ESSESESS
IBAN: SE 525 00 00 00 00 52 031 00 55 53
Bank address: SEB 

106 40 Stockholm

En ideell förening för projektverksamhet och projektledare i alla branscher

Svenskt Projektforum